Jak se připravit na stěhování

Díky správné přípravě na stěhování si můžete celý proces usnadnit a také urychlit. A rychlejší stěhování také znamená ušetření peněz, které bychom museli vynaložit na hodinové mzdy pracovníků stěhovací služby. Jednou takovou je například DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno, která vám v rámci stěhování v Brně nebude počítat ujeté kilometry a tím vám pomůže ještě více ušetřit.

Ochrana vašeho majetku

V podstatě celý život trávíme tím, že „sbíráme“ osobní majetek a vybavení – ať už vnitřní nebo venkovní. Tento majetek má pro nás navíc i sentimentální hodnotu. DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno se zavazuje, že bude s vaším majetkem zacházet tak, jak si zaslouží. Pokud by se přeci jen po cestě stalo, je tato společnost pojištěná až do výše 1 milionu korun. Svůj majetek si ale můžete chránit také sami – používejte bublinkové fólie na rohy nábytků, strečové fólie a jiné pomůcky, které zabrání poškození vašeho nábytku.

Co můžete, udělejte dopředu sami

Pokud je to ve vašich silách, zabalte si všechno dopředu ještě před příjezdem stěhovací společnosti. Nezapomeňte, že tu platíte od hodiny, takže pokud jen přijdou na místo a odnesou věci z vašeho domova do auta a následně do vašeho domova, ušetříte tak své peníze. U některých věcí ale může být problém. Jedná se například o těžká břemena, jako je piano nebo nějaké umělecké sochy. DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno vám pomůže se stěhováním i těchto břemen – nezapomeňte ale nahlásit předem, že bude potřeba stěhovat i takto velké kusy.

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno se snaží ušetřit váš čas i vaše peníze. Pokud se na ně obrátíte, můžete počítat s odbornou pomocí ohledně stěhování – vždyť na trhu jsou již dlouhá léta. Tato společnost vždy dodržuje časy příjezdu a všechny ostatní, předem sjednané podmínky spolupráce. Mimo to vám pomohou také s montáží a demontáží nábytku, včetně jeho vynesení po schodek – a to bez příplatku. Spolehnout se můžete také na férové ceny – DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno ví, že se chceme stěhovat ve svém volném čase, proto si neúčtují nic navíc za práci v noci, ve svátky a o víkendech.


Reklama:


Stěhování těžkých břemen

Dlouholetá zkušenost se stěhováním těžkých břemen,kvalita,spolehlivost

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!